poniedziałek, 11 kwietnia 2011

Nowe wzory StarDesign.!

Od wczoraj można sobie zaprojektować własne jajko.! ; DD
Admini już są jedną nogą w koszyczku wielkanocnym ; PP

Można też zaprojektować sobie królika.!(Królika.?!To trochę dziwnie brzmi)

Życzę wam wesołych przygotowywań do Świąt Wielkanocnych.!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz