Stardollowy Świat Maniaków
poniedziałek, 11 kwietnia 2011
Nowe wzory StarDesign.!
Od wczoraj można sobie zaprojektować własne jajko.! ; DD
Admini już są jedną nogą w koszyczku wielkanocnym ; PP
Można też zaprojektować sobie królika.!(Królika.?!To trochę dziwnie brzmi)
Życzę wam wesołych przygotowywań do Świąt Wielkanocnych.!
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz